TÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Başkanımız Sayın Ali EROĞLU, Genel Sekreter Sayın Haluk AŞKAROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Sinan SAĞLAM 05.02.2020 tarihinde İlimizi ziyaret ederek İlimizde bulunan tüm Veteriner Hekimler adına Manisa Veteriner Hekimleri Odası olarak bizleri gururlandırdılar. Odamıza yaptıkları nazik ziyaretleri sonrasında Konseyimiz ve Oda Yönetim Kurulumuz ile birlikte Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ziyarette bulunuldu.
Bizleri İl Müdürü Vekili Sayın Mustafa GÜNDOĞAR ve İl Müdür Yardımcısı Sayın Melikşah TAŞKIN misafir ederek mesleki paylaşımlarda bulunma şansı ve Kamuda görevli meslektaşlarımızın sıkıntılarını en yetkili ağızdan dile getirme şansı bulduk. Akabinde Hayvan Sağlığı Şubesine gidilerek Şubede bulunan Veteriner Hekimlerimiz ile sohbet etme fırsatı yakaladık.
Daha sonra Manisa Valimiz Sayın Ahmet DENİZ’i makamında ziyaret ettik. Mesleğimiz ile ilgili hususlarda bilgi verirken aynı zamanda sahipsiz hayvanlar için yapılabilecek konular üzerinde bilgi alışverişinde bulunduk. Akşam olduğunda
Konseyimiz ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte Değerli Meslektaşlarımız ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdik. Mesleki sorunlarımızı uzun uzun konuşarak geç vakitlere kadar istişare etme fırsatı bulduk. Bizleri yalnız bırakmayıp katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza ve açık yüreklilik ve tevazu ile her soruya cevap veren Konsey Başkanımız ve Değerli Ekibine, bizleri ağırlayan Sayın Valimiz ve İl Müdürlüğünün değerli Yöneticileri ve Veteriner Hekimlerimize çok teşekkür ederiz.

 

Comments are closed.