Ülkemizde faaliyet gösteren hayvancılık işletmeleri , hayvan hastalıklarına yol açan biyolojik etkenler ile halk sağılığını etkileyen zoonotik etkenlerin giriş ve çıkışını engellemek için  biyogüvenlik önlemlerini çok sıkı bir biçimde almalıdır.

Hayvan sağlığının ve insan sağlığının korunmasında veteriner hekimlerimize büyük görev düşmektedir. Hastalık tedavi yöntemleri önemli olmakla birlikte hastalıkları ilk etapta engellemek başlıca görevimizdir. Bu kapsamda Biyogüvenlik önlemlerinin çok kapsamlı bir şekilde alınması gerekmektedir.

Bu düşünce ve amaç ile Nötr Dezenfekte San. Tic. Ltd. Şti    Türkiye de ilk ve tek olan Dezenfeksiyon MakinesiNÖTR DEZENFEKTE PROFESSİONAL HYGİENE TEAM MAKİNESİ ;Manisa Veteriner Hekimler Odası ile protokol yapılarak uygulamalardan % 5 indirim alınmıştır.

Biyogüvenliğin hayatımızda büyük önem kazandığı bugünlerde hastalıklarla mücadelede bize dezenfeksiyon konusunda destek veren Nötr Dezenfekte San. Tic. Ltd. Şti  sahibi AYHAN DEMİRTÜRK teşekkür ederiz.Biyogüvenlik ile ilgili dezenfeksyon işleminde kullanılmak üzere dezenfeksyon programı talep edenler   aşağıdaki telefon numarasından Ayhan Bey e ulaşarak Odamızın indiriminden faydalanabilir.

Bilgilerinize

Saygılarımızla

İletişim Numarası: 0 530 063 87 57

 

 

 

Comments are closed.