ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÖKÜZCÜOĞLU ODAMIZA ZİYARETTE BULUNDU.

9 Ağustos 2019 tarihinde basında yer alan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nun belediye bünyesinde kısırlaştırma faaliyetlerini başlatırken ilk kısırlaştırmayı kendisinin yaptığına ve daha sonraki kısırlaştırma ameliyatlarına katılacağına dair haberler sonrası Manisa Veteriner Hekimleri Odası olarak Veteriner Hekim olmayan bir kişinin bu operasyonu yapamayacağını dile getiren basın açıklamalarımız ve resmi yazışmalarımız amacına ulaşmıştır.

Alaşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Öküzcüoğlu ve beraberindeki heyet Odamıza gelerek Oda Başkanımız Merter Yıldız’ı ziyaret ettiler.
Basınında yer alan haberlerin asılsız olduğunu, bu operasyonu sadece izleme amaçlı olarak katıldıklarını ve katılma amaçlarının kamuoyunda Belediyenin kısırlaştırma faaliyetlerini tanıtma amaçlı olduğunu beyan ettiler.
Aşağıda yer alan basın bildirisini Odamız ziyaretleri sırasında imzalayarak teslim eden sayın Başkanın samimiyetine inanıyor, bu olayın bir yanlış anlaşılma olduğu kanısına varmış olduğumuzu Kamuoyuna bildirmek istiyoruz.
Nazik ziyaretleri ile Mesleğimize vermiş oldukları değeri kanıtlayan Sayın Başkan ile, Alaşehirde yürüttükleri kısırlaştırma projesine destek verme noktasında biz Veteriner Hekimler olarak elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı beyan ediyoruz.
Merter YILDIZ
Veteriner Hekimi
Manisa Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

 

https://www.haberler.com/alasehir-belediyesi-manisa-veteriner-hekimler-12347370-haberi/

VETERİNER HEKİMLERİ ODASINAMANİSA Konu: Sokak Hayvanlarının Kısırlaştırılması İşlemi İle İlgili Basında Çıkan…

Ahmet Öküzcüoğlu paylaştı: 20 Ağustos 2019 Salı

VETERİNER HEKİMLERİ ODASINAMANİSA Konu: Sokak Hayvanlarının Kısırlaştırılması İşlemi İle İlgili Basında Çıkan…

Alaşehir Belediyesi paylaştı: 20 Ağustos 2019 Salı

 

 

 

Comments are closed.